بنر دوره تکنسین ماساژ

دوره تکنسین ماساژ مناسب چه کسانی هست ؟

اگر شما از آن دسته علاقه مندانی هستید که دوست دارید ماساژ را از نقطه آغازین بصورت حرفه ای شروع کنید و با کارآفرینی برای خودتان ،مرکز و سالن داشته باشید دوره تکنسین ماساژ برای شما طراحی شده است.

در این دوره قرار هست گلچینی از سبک های حرفه ای و تخصصی که شامل سبک های ماساژ ریلکسی ،درمانی و ماساژهای لوکس از صفر تا صد در یک بازه زمانی مشخص و فشرده آموزش داده شود.

کلیه مباحث آموزشی در دوره تکنسین ماساژ ویژه باز کار ایران و همچنین مهاجرت طراحی شده است و شما بعد از اتمام دوره خواهید توانست به راحتی وارد باز کار شده و کسب درآمد حرفه ای داشته باشید.

مهم ترین مزیت های دوره حرفه ای تکنسین ماساژ در مقایسه با سایر دوره های ماساژ درچیست؟

دوره تکنسین ماساژ بی شک یکی از بهترین و جامع ترین دوره ها می باشد و برای افرادی طراحی شده است که می خواهند بدون هیچ سردرگمی علم ماساژ را از سطح پایه تا حرفه ای در یک بازه زمانی مشخص آموزش ببینند و با مهارتی که کسب می کنند به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد شوند.

هنرجوی دوره تکنسین ماساژ صرفا هنر اجرای تکنیک را نمی آموزد بلکه قوانین استخدام در مراکز رسمی ماساژ ، قیمت گذاری خدمات ،قوانین مربوط به قانون کار ، مهاجرت و  روش های بازاریابی این علم باستانی رو هم فرا می گیردچون می داند که با استفاده درست از علوم و تجربیات هست که می تواند در بازار کار موفقیت بیشتری جذب کند.

بیشتر مراکز آموزشی ماساژ برای صدور مدارک راه اندازی سالن ماساژ به دانش پذیران خود، دوره کاربرماساژ را پیشنهاد می کنند که این دوره فقط مباحث کلی تر از ماساژ سوئدی یا روسی بوده که با شهریه های گزاف و تخفیف های ناچیز ملزم به ثبت نام می کنند.

اما واقعیت این است که صدور این نوع گواهینامه های کارشناسی نشده فن و حرفه ای به درد دنیای کسب و کار ماساژ نمی خورد و صرفا می تواند رویای بازکردن سالن را در ذهن هنرجو بپرورد.

ولی ما در موسسه هنرجویان دانش ماساژ در دوره تکنسین ماساژ  مباحث حرفه ای و فراتر از استاندارد فن و حرفه ای را آموزش می دهیم و فقط به آموزش یک سبک از ماساژ اکتفاء نمی کنیم. چرا؟؟..چون

اولا اینکه تجربه نشان داده کسانی که می خواهند برای خودشان سالن ماساژ در سطح دوره کاربر ماساژ فن و حرفه ای تاسیس کنند در مقایسه با مراکزی که از سطح حرفه ای برخوردار هستند و با تنوعی از انواع ماساژها مشتریان خود را شگفت زده کرده و امکان انتخاب ماساژ به مشتریان می دهند نمی توانند رقابت کنند و از جلب رضایت مشتریان جا می مانند.

دوما : حتی با این دیدگاه که به فرض، شخص شرکت کننده در دوره یک یا دو سبک از ماساژهای عمومی بخواهد برای مرکزی و یا سالن ماساژ استخدام شود در واقع از منظر مدیر مجموعه فردی نیمه حرفه ای بوده که فقط توانسته ساعات بیشتری برای یک دوره آموزشی طی کند و از نظر وی ماساژیست حرفه ای محسوب نمی شود.

لذا ما در موسسه هنرجویان دانش ماساژ با در نظر گرفتن همه جوانب می خواهیم بهترین انتخاب با مشاوره رایگان را برایتان رقم بزنیم.

سوالات متداول

دوره تکنسین ماساژ  در یک برنامه ریزی آموزشی منظم در بازه زمانی یک الی دو ماه در 18 جلسه فشرده آموزش داده می شود.

پس از فراگیری مهارت های علمی و عملی سبک های آموزشی یکفقره گواهینامه کاربر ماساژ از سازمان فن و حرفه ای و سه فقره گواهینامه بین المللی برای سبک های آموزش دیده شده صادر می گردد.

هدف این دوره آموزشی فراگیری کلیه مفاهیم پایه ای ماساژ مانند آناتومی ، فیزیولوژی مبانی ماساژ و .. به همراه آموزش تکنیک های عمومی و درمانی هر سبک ماساژ خواهد بود.

بخاطر اطمینان از نحوه یادگیری هنرجویان دوره همه سبک های آموزشی در دوره تکنسین ماساژ با تست و آزمون مهارتی قبل از معرفی به آزمون نهایی انجام می گیرد.